Hakkımızda


2009 Yılında kurulan Greentech Bilişim Tic. ve San. Ltd. Şti. Greentech markası altında bilgisayar ve akıllı telefon aksesuarları, araç kameraları, IP kameralar, su arıtıcıları ve hava temizleme cihazları ithalatı yapmaktadır.

Yapılan yanlış bilgilendirmelerle tüketicileri en çok suiistimal eden sektörler arasında su arıtma cihazları sektörünün de olduğu söylenebilir. Maalesef bilgi kirliliğinden dolayı bu konuda tüketicilerin güvenilir bilgiye ulaşabilme imkanları da sınırlıdır.

Doğru bilgiye ulaşma adına sitemizde yer alan “Sık Sorulan Sorular” bölümünün incelenmesini önemle tavsiye ederiz.

Greentech markamız ile birlikte kullandığımız "kolay teknoloji" sloganı ile ürünlerimizin kolay kullanımını ve fonksiyonelliğini ön plana çıkartmaktayız. Bununla birlikte son kullanıcıların teknik destek ihtiyaçlarını sitemiz üzerinden talep etmeleri halinde hafta içinde 24 saatte, hafta sonunda ise 48 saat içinde geri dönüş standardı ile karşılamaktayız.

Biz çok iyi biliyoruz ki; bu tarz ürünlerde tüketici ürünü satın aldıktan sonra ihtiyaç halinde firmaya ya ulaşamaz ya da çok zor ulaşır. Greentech olarak bugüne kadar bu konuda müşterilerimizden aldığımız takdir ve teşekkür mesajları bizim en büyük motivasyon kaynağımız olmuştur.

Ürünlerimizi tercih ederek bizi ödüllendiren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da yüzde yüz müşteri memnuniyeti birincil öncelikli hedefimiz olmaya devam edecektir.

Saygılarımızla..